Gdańsk, ul. Siennicka 25B/B
+48 791 795 747, +48 508 445 665
autolabsto2020@gmail.com, autolabprogdansk@gmail.com

Diagnostyka komputerowa

Zapraszamy klientów ze wszystkimi markami samochodów

Diagnostyka komputerowa

Problemy wymagające zrobienia diagnostyki komputerowej mogą być rożne. Począwszy od nierównej pracy silnika, utraty mocy, zwiększonego spalania, po sygnalizowane przez komputer błędy. Kontrolka, która najczęściej powoduje wizytę u diagnosty komputerowego to „check-engine”. Dodatkowo sygnalizowane mogą być problemy z poduszkami powietrznymi, ABS-em i wieloma innymi problemami. W takiej sytuacji, aby zdiagnozować problem i skutecznie przeprowadzić naprawę konieczna jest wcześniejsza diagnostyka komputerowa.

Do przeprowadzenia diagnostyki, wymagane jest nawiązanie komunikacji z komputerem samochodu, wykorzystując metody i narzędzia dedykowane dla danej marki auta, czy nawet modelu. Dysponujemy profesjonalnym komputerem diagnostycznym o szerokim zastosowaniu i pełnym odczycie błędów.

  • diagnostyka komputerem
  • kasowanie błędów
  • naprawy związane z diagnostyka
  • regulacja i optymalizacja pracy silnika

Komputer diagnostyczny łączy się z komputerem pojazdu i wyświetla informacje o nieprawidłowościach w działaniu poszczególnych elementów auta. Na tej podstawie diagnoza pojazdu jest szybka i bezbłędna.

Diagnostyka komputerowa przyspiesza proces naprawy i zmniejsza jej koszty – mechanik nie musi bowiem sprawdzać wielu elementów pojazdu, zmniejsza się także ryzyko wymiany prawidłowo działającego podzespołu.

Dysponujemy najnowszym sprzętem oraz interfejsami do wszystkich aut.