Gdańsk, ul. Siennicka 25B/B
+48 791 795 747, +48 508 445 665
autolabsto2020@gmail.com, autolabprogdansk@gmail.com

Hamulce, naprawy hamulców

Zapraszamy klientów ze wszystkimi markami samochodów

Hamulce, naprawy hamulców

Układ hamulcowy należy do najważniejszych układów w całym samochodzie ponieważ odpowiada bezpośrednio za bezpieczeństwo nasze, oraz naszych bliźnich. Układ hamulcowy składa się z hamulca zasadniczego zwanego także nożnym oraz hamulca postojowego nazywanego potocznie ręcznym. Pierwszy z hamulców działa na zasadzie ciśnienia, które za pomocą wciśnięcia padała hamującego rozszerza płyn hamulcowy, który dociska klucki hamulcowe do tarczy. Hamulec ręczny natomiast poprzez linkę, zaciska szczęki, które unieruchamiają koła. Hamulce są w naszym samochodzie niezbędne, a ich stan musi być idealny, ponieważ od tego może zależeć czyjeś życie.

Warsztat Autolab zapewnia naprawę hamulców szybko, tanio i profesjonalnie. Naprawa hamulców, to obowiązek każdego odpowiedzialnego kierowcy, które chce dbać o bezpieczeństwo na drodze. Jeśli hamowanie nie przebiega płynnie, tarcze hamulcowe przy hamowaniu wydają dziwne dźwięki, bądź czas hamowania jest dłuższy niż zazwyczaj, nie zwlekaj i czym prędzej umów wizytę w warsztacie Autolab. Mamy za sobą setki zadowolonych klientów.

Niezależnie od tego, jaki typ hamulców posiada Wasze auto, jesteśmy w stanie naprawić wszystko. Klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, zaciski hamulcowe, wymiana płynu hamulcowego, a może problem z hamulcem ręcznym, to nie ma znaczenia. Nasi wykwalifikowani mechanicy zajmą się absolutnie każdym rodzajem hamulców oraz problemem z nimi związanym. Warsztat Autolab, to wszystko, czego Wam potrzeba.